tel. +48 603 120 008 biuro@winazpasja.pl

O nas

Marka Wina z Pasją powstała z końcem 2008 roku w oparciu o wieloletnie doświadczenia winiarskie i pasję jej właścicielki. Kosztowanie dobrej jakość wina, poznawanie nowych jego wymiarów, aromatów i smaków oraz historii jego tworzenia to niebywała przyjemność dla naszych zmysłów. Przyjemność tym większa, iż możemy się nią dzielić z ukochaną osobą czy gronem przyjaciół. Dlatego tak chętnie kupujemy wino by sprezentować je swoim przyjaciołom czy cenionym partnerom biznesowym.

Wszystkie wina, które znajdują się w ofercie marki Wina z Pasją zostały przeze mnie osobiście wyselekcjonowane, na większość z nich posiadam wyłączność na dystrybucję w Polsce. Poszukując win do mojej oferty, stawiam głównie na niewielkie, pielęgnujące wysoką jakość, indywidualizm i pasję w tworzeniu wina winnice, wiele z nich posiada wielopokoleniowe tradycje.

Nasz oferta obejmuje profesjonalne doradztwo i sprzedaż win z Włoch i Hiszpanii prywatnym miłośnikom wina, firmom i restauracjom, nie sprzedajemy win do sklepów. Z radością wykonujemy zlecenia na różnego rodzaju prezenty świąteczne i zestawy okolicznościowe pod indywidualne zlecenie klienta. Jesteśmy otwarci, kreatywni i przykładamy wielką wagę do jakości i estetyki oferowanych produktów. Wiemy jak cenny jest czas naszego klienta, dlatego to my tworzymy zamysł i projekt prezentu na podstawie wyznaczników klienta, zabiegamy o wszystkie jego elementy i ich spójność – nawet jeśli nie znajdują się one w naszej standardowej ofercie i dostarczamy gotowy produkt pod wskazany adres.

Adres

Wina z Pasją
ul. Borówkowa 2C
62-002 Suchy Las

Kontakt

tel.: +48 603 120 008
email: maria@winazpasja.pl